Ąžuolų Būdos kaimo bendruomenė spalio 1d. rinkosi į Ąžuolų Būdos UDC salę į projekto „Kartų bendradarbiavimas ir sportinės įrangos įsigijimas“, kurį finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, pabaigos šventę „Šypsausi Ąžuolų Būdai“.

Visų kartų atstovai dainavo, žaidė žaidimus, vadovaujami Ąžuolų Būdos kultūrinio darbo organizatorės Ingos Kidolienės. Gitana Ugianskienė pasidalino vaikų kalbos „perliukais“, o senjorė Genė Spūdienė jaunoms žmonoms patarė, kokia turi būti „Ideali žmona“.

Baigiamasis projektinis darbas-„Ąžuolų Būdos bendruomenės arbūzas“. Su daina ir muzika, improvizuojant užsiauginome didžiulį arbūzą ir gardžiai jį suvalgėme. Šypsenų, dainų, žaidimų, linksmo juoko buvo su kaupu.

Šventės pabaigoje bendruomenės pirmininkas Romaldas Bliuvas ir projekto vadovė Gitana Embavičienė atminimo dovanėlėmis apdovanojo visus projekte dalyvavusius vaikus, o aktyviausius projekto dalyvius-suvenyrais ir padėkos raštais. Pirmininkas dėkodamas visiems, sakė, kad tokie projektai ir darbai padeda tvirčiau formuoti bendruomenę, gerina viešųjų erdvių ir aplinkos kokybę, didina užimtumo galimybes bei stiprini ryšius tarp kartų.

Bendruomenės informacija

Translate »