Švenčių  laukimas

Advento laikotarpiu Ąžuolų Būdos UD centre vyko edukacinės popietės,kuriose išsamiau susipažinome su Advento papročiais, šv. Kalėdų ypatumais ir simbolika. Susibūrusios kaimo bendruomenės narės, mokytojai, Nidai Menčinskienei, padedant gamino žaisliukus. Pynė Advento vainiką, kūrė kompozicijas, kuriomis  papuošė bibliotekos patalpas.

Darželio vaikučiai su auklėtoja Aurika Meštariene nuotaikingais darbeliais išgrąžino savo patalpas ir įžiebė Kalėdų eglutę.

Mokytojos, Ilona Makauskienė ir Nida Menčinskienė, kartu su moksleiviais ir jų tėveliais gamino Kalėdų puošmenas. Papuošė savo klases ir visas Ąžuolų Būdos UD centro erdves. Bibliotekoje paruošė nuotaikingą eglučių parodą iš karpinių.

Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ vaikai, kartu su auklėtojomis, Gitana Embavičiene ir Gitana Ugianskiene  karpinių pasaka ,,Kalėdų senelio žvaigždė“ papuošė fojė. Visus nustebino ir sužavėjo į  dienos centrą atvykusi ,,Nežiniuko Akademijos“ įkūrėja ir pedagogė Žydra Makauskė ir  atsivežusi improvizuotą dirbtuvę, kur buvo galima savo rankomis nulieti tikro vaško žvakę. Pedagogė įdomiai papasakojo iš kur atsiranda vaškas ir medus, o praktinės veiklos metu, padedant vadovei, vaikai savo rankomis nusiliejo vaško žvakę, kurią galėjo neštis namo ir savo kūryba pradžiuginti tėvelius.

Edukacinėse popietėse išmonės, idėjų, geros nuotaikos netrūko. Visus vienijo Advento bendrystė ir švenčių laukimas.

Bendruomenės informacija

Translate »