Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui Ąžuolų Būdos UD centras ruošėsi iš anksto. Mokytojos ir auklėtojos kartu su vaikais karpė, piešė, spalvino gėles, širdeles, vėliavėles. Karpiniais papuošė langus ir fojė.

Vasario 15d. rytą vaikai pradėjo linksmai sportuodami, apsilankę bibliotekoje išsamiau sužinojome apie valstybės simbolius, drauge sugiedojome Lietuvos himną, klausėmės savarankiškai išmoktų deklamuojamų eilėraščių, pasiskirstę į komandas iš 100 knygų statėme tvirtovę.

Moksleiviai iliustravo himno palinkėjimus. Darželio vaikai su auklėtoja pakvietė visus į lauką ,,sodinti“ iš anksto pagamintų 100 tulpių. Spalvingomis tulpėmis pražydo Ąžuolų Būdos UD centro teritorija.

Bendruomenė ir Ąžuolų Būdos dienos centro ,,Ąžuoliukas“ vaikai su auklėtojomis dalyvavo pilietinėje akcijoje,,Dainuoju Lietuvai“. Akciją pradėjome iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Dainavome dainas apie Lietuvą, žygiavome 100 žingsnelių apie Ąžuolų Būdos UDC pastatą, įsiamžinome sustoję į skaičių 100.

Renginyje dalyvavusi Kazlų Rūdos tarybos narė, VVG pirmininkė Reda Kneizevičienė pasidžiaugė, kad esame šio garbingo jubiliejaus dalyviai, kad ir mus vienija bendras tikslas-meilė savo tėvynei Lietuvai.

Vasario 16d. rinkomės į Ąžuolų Būdos parapijos Šv. Antano Paduviečio bažnyčią. Kunigas Arūnas Simonavičius aukojo mišias, po mišių sugiedojome Lietuvos himną, o lauke, prie laužo dainavome dainas apie Lietuvą.

,,Graži tu, mano brangi tėvyne,“-rašė poetas Maironis. Susirinkę draugėn pasidžiaugėme, kad esame istorinio jubiliejaus dalyviai ir mums esi graži ir brangi tėvyne, nes čia mūsų namai.

Ąžuolų Būdos kaimo bendruomenės informacija

Translate »